Zeeuwse Visveilingen

De visserij; gezonde handel

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens. De visserij is een gezonde handel, eigenlijk is het handel in gezondheid!

Als aanvoerder en/of handelaar heeft u veel baat bij een goede veiling. Wij staan dan ook graag voor u klaar.

De informatie op deze website hebben wij bewust kort en bondig gehouden. Als u meer wilt weten, neemt u dan contact op voor een vrijblijvend gesprek en/of kijkje op de veiling.

Mede namens al onze medewerkers:

Welkom bij de Zeeuwse Visveilingen

Foort Lokerse

Algemeen directeur

Back | Top

Nieuws

Lees verder

25-04-2017 | Aanlandplicht!

http://visserijnieuws.punt.nl/content/2017/04/Vuurwerk-in-de-visserijcommissie-over-de-aanlandplicht

Lees verder

24-04-2017 | Verkoop Visafslag Vlissingen 21-04-17

Twaalf aanvoerders op de afslag vlissingen met 90 ton vis.
En twee kotters met bijvangst garnalen.

Deze aanvoerders zorgden voor een vrijdagomzet van 450411,46 euro.