Zeeuwse Visveilingen

De visserij; gezonde handel

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens. De visserij is een gezonde handel, eigenlijk is het handel in gezondheid!

Als aanvoerder en/of handelaar heeft u veel baat bij een goede veiling. Wij staan dan ook graag voor u klaar.

De informatie op deze website hebben wij bewust kort en bondig gehouden. Als u meer wilt weten, neemt u dan contact op voor een vrijblijvend gesprek en/of kijkje op de veiling.

Mede namens al onze medewerkers:

Welkom bij de Zeeuwse Visveilingen

Foort Lokerse

Algemeen directeur

Back | Top

Nieuws

Lees verder

24-02-2020 | Verkoop Visafslag Vlissingen 21-02-20

Zeven schepen met hun vis op Vlissingen 21 februari.
Iets meer dan 65 ton vis zette deze zeven neer.
Goed voor een vrijdag omzet van 263715,28 euro.

Arm 7,44,Vli 25 en de Z 45 van vier dagen visserij.
Vli 27, Ye 138 en de Z 296 ( flyshoot ) van een dag en een nacht visserij.

Lees verder

22-06-2018 | Controle in eigen hand visafslag.

http://www.visserijnieuws.nl/nieuws/visserijsector-neemt-controle-op-visafslagen-in-eigen-hand

Disclaimer & privacy | Voorwaarden | Sitemap|