Zeeuwse Visveilingen

De visserij; gezonde handel

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens. De visserij is een gezonde handel, eigenlijk is het handel in gezondheid!

Als aanvoerder en/of handelaar heeft u veel baat bij een goede veiling. Wij staan dan ook graag voor u klaar.

De informatie op deze website hebben wij bewust kort en bondig gehouden. Als u meer wilt weten, neemt u dan contact op voor een vrijblijvend gesprek en/of kijkje op de veiling.

Mede namens al onze medewerkers:

Welkom bij de Zeeuwse Visveilingen

Foort Lokerse

Algemeen directeur

Back | Top

Nieuws

Lees verder

17-07-2017 | Verkoop Visafslag Vlissingen 14-07-17

Vakantie- en garnalentijd!

Arm 7,15, vakantie week 28
Vli 27, Ye 138, Arm 25,46 op de garnalen.

Wat over bleef is de Vli 7,25, Arm 14,18,33,44 en de Z 296.
Plus nog wat bijvangst van 3 garnalenschepen.
Deze tien zette 50 ton vis neer.
Toch nog goed voor een vrijdagomzet van 270055,58 euro.

Lees verder

02-07-2017 | Visserijverdrag uit 1964

http://visserijnieuws.punt.nl/content/2017/07/Britten-willen-af-van-visserijverdrag-uit-1964