Zeeuwse Visveilingen

De visserij; gezonde handel

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling.

Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens. De visserij is een gezonde handel, eigenlijk is het handel in gezondheid!

Als aanvoerder en/of handelaar heeft u veel baat bij een goede veiling. Wij staan dan ook graag voor u klaar.

De informatie op deze website hebben wij bewust kort en bondig gehouden. Als u meer wilt weten, neemt u dan contact op voor een vrijblijvend gesprek en/of kijkje op de veiling.

Mede namens al onze medewerkers:

Welkom bij de Zeeuwse Visveilingen

Foort Lokerse

Algemeen directeur

Back | Top

Nieuws

Lees verder

16-10-2017 | Verkoop Visafslag Vlissingen 13-10-17

Vrijdag 13 okt. het zelfde aantal kotters bij de verkoop als de vrijdag ervoor.
Vier kotters van een hele week en de rest bijvangst vis van garnalen kotters.
Deze zette bijna 65 ton vis neer in de afslag, goed voor een vrijdagomzet van 350305,97 euro.

Lees verder

23-09-2017 | Vrees voor visverbod engelse wateren.

http://visserijnieuws.punt.nl/content/2017/09/Vrees-voor-visverbod-Engelse-wateren-video